недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Писториус излегува од затвор

pistorius

Поврзани вести

Оскар Писториус излегува од затвор следниот вторник откако отслужи само 11 месеци затвор од предвидената петгодишна затворска казна, јавува „Индепендент“.

Писториус излегува од затвор

Писториус излегува од затвор

Остатокот од казната…

Најчитани вести