четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Пластичен хирург од Париз ќе ги советува Македонките од областа на естетската хирургија

operacija-raka-dojke

Последни вести

На ЈЗУ Клиника за пластична и реконструктивна хирургија – Клинички кампус „Мајка Тереза“ – Скопје, во период од 15.09.2014 год. до 19.09.2014 год. ќе престојува и работи др. Ерик Дунет специјалист пластичен хирург од Париз, Франција.

Во тој временски период пациентите од нашата држава ќе имаат можност за консултации од областа на реконструкција на дојка и естетска хирургија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести