среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 2

Платениците на СДСМ/Сорос почнаа со навреди кон татковината и Црвен крст

cresevo-poplava

Последни вести

Очигледно за полтроните на СДСМ нема ништо свето, бидејќи тераат политика и во денови кога целата земја тагува за загубените животи и сочувствува со семејствата на настраданите во поплавите.

Наместо да најдат начин да помогнат, тие деновиве продолжуваат да плукаат по се, па и по татковината и Црвениот крст.

irena-ristic-status-640x214

branko-status

lumi-status

 

Најчитани вести