петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

По натпревар нападнал малолетник со нож и сакал да го силува

g_noz1

Последни вести

Дваесет и едногодишниот Т.У. од Србија со нож нападнал четиринаесетгодишно момче сакајќи да го силува.

Несреќниот настан се случил по натпревар. Детето за среќа успеало да се оттргне и да раскаже што се случило, па случајот бил пријавен во полиција.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести