сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

По само една година брак се разведуваат Џесика Бил и Џастин Тимберлејк

jastin i jesika

Поврзани вести

Нивниот брак траеше нешто повеќе од една година, а според магазинот „ОК!“, Џесика Бил и Џастин Тимберлејк веќе со месеци живеат одвоено.

По многу размислување, двојката реши да продолжи понатаму еден без друг, и наводно веќе ги чекаат документите за развод од кои што ги дели само еден потпис.

Овие гласини ги подгреаја бројните трачеви дека Џастин е неверен, но и незадоволството на Џесика бидејќи многу време поминуваат одвоени и тоа што Џастин се’ уште не сака да основа семејство со нејзе.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести