понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 75

По студениот мај, какво време не очекува во јуни?

Викендов имавме мошне топло време за овој период од годината, но според прогнозите допрва почнуваат горештините.

leto-pocnuva

Поврзани вести

Викендов имавме мошне топло време за овој период од годината, но според прогнозите допрва почнуваат горештините.

Погледнете какво ќе биде времето во месец јуни.

juni-520x623-1

Најчитани вести