среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 25

Победничка фотографија од соблекувалната на Македонија!

„За кого? За МАКЕДОНИЈА“, е пораката која ја испрати Филип Миркуловски на социјалните мрежи, под фотографијата, која ќе биде од историско значење за нашата репрезентација.

Победничка фотографија од соблекувалната на Македонија!

Победничка фотографија од соблекувалната на Македонија!

Поврзани вести

Репрезентацијата на Македонија обезбеди пласман во следната рунда на ЕП во Полска, откако одигравме нерешено со Србија, со гол во последните секунди на Дејан Манасков.

„За кого? За МАКЕДОНИЈА“, е пораката која ја испрати Филип Миркуловски на социјалните мрежи, под фотографијата, која ќе биде од историско значење за нашата репрезентација.

Најчитани вести