вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Почина и чичкото на бебето кое загина во сообраќајката кај Удово

nikola-marinkovic-500

Последни вести

Дваесет и четири годишниот Никола Маринковиќ од Србија кој пред четири дена беше тешко повреден во сообраќајната несреќа кај Демир Капија-Удово им подлегнал на повредите, соопштува „Курир“.

Никола починал вчера околу 14:30 часот во Ургентниот центар во Скопје, а неговото тело е предадено на обдукција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести