среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Починал додека снимал репортажа во велешко

Гранитни плочи паднале врз работници во Прилеп

Гранитни плочи паднале врз работници во Прилеп

Последни вести

Четириесет и осумгодишниот Зоран А. од Скопје починал вчера откако му се слошило додека снимал репортажа на местото „Сипочан“ кај Велес. о

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Најчитани вести