четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 54

Починал откако се првртел со својот трактор

traktor1-500

Последни вести

Педесет и шестгодишниот Станимир С. од Башино Село починал откако се превртел со својот трактор.

Увид извршиле ОЈО и увидна екипа од СВР-Велес, при што е утврдено дека  Станимир при спуштање по дол со трактор марка „Фергусон“ со приколица, се  превртел , при што се здобил со повреди, од кои на пат за ЈЗУ Велес починал.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести