понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Починал сакајќи да смени прегорена улична светилка

srpska-policija

Последни вести

Педесет и шестгодишниот Благоја Л. од селотоТребеништа се качил на бандера со цел да ја замени прегорената улична светилка, при што паднал на земја.

Веднаш бил пренесен во болницата Св.Еразмо–Охрид, каде е констатирана смрт.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести