петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Почина 19 годишно момче на плажата Градиште

stop-policija-lenta-1

Последни вести

Деветнаесетгодишно момче починало на плажата Градиште, пишува Охрид1.

Како што пренесува порталот интервенирала и брзата помош, но била констатирана смрт.

Според неофицијалните информации на порталот Охрид1 на телото на момчето немало траги на насилство.

Се очекува СВР Охрид да излезе со повеќе детали.

Најчитани вести