петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 27

Почина осуденик од затворот Идризово

По наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

Почина осуденик од затворот Идризово

Почина осуденик од затворот Идризово

Последни вести

Полицијата денес информира дека утрината во Ургентниот центар починал Д.Б. (67) од Дебар, осуденик во затворот КПУ Идризово.

По наредба на јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

 

Најчитани вести