петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Почина скопјанецот кој во саботата беше претепан во кафеаната „Деспина“

Утрово почина триесетгодишниот С.Б (30) од Скопје, кој беше повреден во саботата во тепачка во поранешната кафеана „Деспина“, пренесе Телеграф.мк.

Момче пронајдено мртов во Неготино

Момче пронајдено мртов во Неготино

Поврзани вести

Извори од Клиничкиот центар потврдија дека пациентот починал на Клиниката за неврохирургија, каде што бил примен на интензивно лекување.

Телото е однесено на обдукција.

Како што соопшти МВР, на 7 мај, во 11.45 часот, во Ургентниот центар било однесено лице со тешки телесни повреди, односно со скршени горна и долна вилица. Повредите настанале по тепачка.

Најчитани вести