вторник, 21 февруари 2017  |  Вести денес: 21

Почина затвореник од Идризово

Дваесет и девет годишниот Б.И. од кумановско Лојане, затвореник во КПУ Идризово, вчера попладне починал на Клиника за гастрологија.

идризово

Поврзани вести

Најчитани вести