петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

Почина жената од струмичко која ја силуваше сопствениот син

По наредба на Јавен обвинител телото на починатата е дадено за обдукција.

policija-8

Последни вести

Хорор ја потресе Македонија кога полицијата информираше дека 48-годишниот монструм С.Т. ја силувал неговата мајка, која е болна и изнемоштена.

За жал, 75-годишната мајка С.Т.  вчера околу 15 часот, починала по доживеаната тортура.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатата е дадено за обдукција.

Најчитани вести