понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 64

Починато бебе донесено во поликлиниката во Ченто

Починато бебе старо околу четири месеци вчера утрото било донесено во поликлиниката во Ченто.

бебе

Поврзани вести

Како што соопшти МВР вчера во 7 часот и 39 минути во полиција се јавила медицинска сестра од поликлиниката „Ченто“ и пријавила дека кај нив било донесено починато бебе старо околу четири месеци.

Од МВР преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести