понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Подарок изненадува во септември

unnamed[7]

Последни вести

Подарок во септември повторно радува со добивки. На почетокот на септември имавме добитник кој освои 60 илјади денари, а токму денес Инстант лоз Подарок направи убава реприза на оваа добивка. Најинтересно е тоа што повторно во улога на добитник на убавата добивка е дама. Добрила Тасева од Струмица го заокружува нашиот среќен круг добитници. Инстант лозот Подарок и обезбеди 60 илјади денари за кои таа веќе подготви план како да ги потроши.

Добрила својот добитен Инстант лоз Подарок го купила од продажното место Силви Комерс од Струмица, поточно купила два лоза од кои едниот бил среќниот.

Само за потсетување Инстант лотаријата ПОДАРОК има цел да ви ги развесели празниците, па дури и да ви го претвори во празник некој сосема обичен ден. Со лозот ПОДАРОК ви овозможуваме да ја решите дилемата за подарок за роденден, именден или било каков друг повод. Со добивките од лозот ПОДАРОК развеселете се самите или другите.

Цената на лозот ПОДАРОК е 50 денари, а во игра ве очекуваат бројни парични премии од 50 до 60.000 денари. За повеќе забава вклучени се и помали добивки, кои го прават секој трет лоз е добитен, но и ги зголемуваат шансите за повеќе забава. Трите идентични суми во лозот се вашата лозинка за добивка во оваа игра на среќа.
Со најубави желби за љубов и дружење, одберете го вашиот среќен ПОДАРОК!

Инстант лозот ПОДАРОК може да го пронајдете во сите продажни места со знакот на детелинка ширум Македонија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести