среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 28

Подгответе вкусен чизкејк кој не се пече (ВИДЕО)

lajt-chizkejk-torta-od-jogurt-so-jagodi-kafepauza-mk_-400x250

Последни вести

Овој чизкејк е навистина вкусен, а се подготвува брзо и едноставно.

s2

На ова видео можете да го погледнете начинот на подготовка на овој десерт.

Видео: Моирецепти

Најчитани вести