понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Погледнете ги 50-те најубави жени на сите времиња

Ingrid Bergman

Поврзани вести

Погледнете го видеото кое што го направи уметникот Ричард Кејтс во кое што ги прикажа 50-те најубави жени на сите времиња.

Во ова видео по хронолошки ред според времето во кое што живееле се појавуваат Грета Гарбо, Кетрин Хепберн… Наоми Ватс, Кетрин Зета Џонс, Пенелопе Круз, Анџелина Џоли…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести