сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 16

Погледнете како изгледаше свадбата на Гоца Тржањ!

Погледнете како изгледаше свадбата на Гоца Тржањ

Погледнете како изгледаше свадбата на Гоца Тржањ

Поврзани вести

Венчавката на српската поп пејачка Гоца Тржањ и Рашо Новаковиќ предизвика големо медиумско внимание. Магазинот „Стори“ сними дел од веселбата на Дедиње, за која сите зборуваат.

Погледнете:

Најчитани вести