недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Погледнете го новиот видео спот на Адел

adele-1

Поврзани вести

Адел ги воодушеви нејзините обожаватели откако го објави новиот видео спот за нејзниот најнови сингл, насловен „Hallo“.

Станува збор за црно-бел видео спот во кој таа влегува во куќата од нејзиното минато и ги трга прекривките од мебелот во едно мошне носталгично окружување.

Објавувањето на овој видео спот предизвика низа бурни ракции на социјалните мрежи. Погледнете го видеото.

Најчитани вести