петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Полицаец од Пробиштип пронајден мртов

download (1)

Последни вести

Педесет годишниот полициски инспектор кој денес околу 12 часот беше пронајден мртов во полициската станица во Пробиштип, имал прострелна рана во пределот на главата.

Неговото безживотно тело било пронајдено во просториите на полициската станица, а неофицијално инспекторот по криминална техника сам си го одзел животот.

Увидот се уште е во тек, а по неговото завршување ќе бидат познати повеќе детали.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести