недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Полицаец пукал во љубовницата, па си пресудил

pistol

Последни вести

Вистински хорор се случил во Смедерево. Полицаец пукал во својата љубовница, а потоа си пресудил.

Четириесет и деветгодишниот Зоран ја застрелал својата 28 годишна љубовница Драгана па си пукал во главата. И двајцата веднаш биле префрлени во болница, но Зоран им подлегнал на повредите, додека лекарите се борат за животот на Драгана.

Истиот полицаец пред еден месец се обидел да се самоубие скокајќи од мост.

Најчитани вести