петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 64

Полицаецот кој го тепал братот на Вучиќ има дебело досие

1

Поврзани вести

Триесет и петгодишниот Предраг Мијатовиќ, попознат под прекарот Флека е полицаецот кој го претепа Андреј Вучиќ, братот на српскиот премиер и има дебело досие.

Тој на снимката што беше објавена во медиумите се гледа како трча до него и му го задава последниот удар по бубрезите.

Покрај Флека, кој потекнува од Врањска Бања, поради претепувањето на Андреј, суспендирани се и Раде Матиќ, Предраг Чирковиќ, Далибор Ѓорѓевиќ и Драган Савиќ, сите од Жандармеријата од Ниш.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести