вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Полицијата го бара, а тој лудо се забавува во Будва

504759_9412474791809655094791723599318n_f

Поврзани вести

Убиецот на младиот Лука Јовановиќ, Марко Миличев минатата недела забележан како се забавува во Будва.

Безбедносните камери на еден клуб го фатиле убиецот на Лука кој како што вели една девојка која го забележала бил опуште, се забавувал и бил многу расположен.

За потсетување, несреќата се случи на 25 јули кога Марко со автомобилот го прегази Лука додека тој туркаше автомобил. Потоа, убиецот избега како ништо да не се случило, без ронка грижа на совест.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести