понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 59

Полицијата го идентификувала убиецот на Јелена, наскоро апсење

Полицијата го идентификувала убиецот на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ и наскоро следува апсење, пишува српски „Курир“, повикувајќи се на извори блиски до истрагата.

jelena-ubistvo

Поврзани вести

Полицијата го идентификувала убиецот на Јелена Крсмановиќ Марјановиќ и наскоро следува апсење, пишува српски „Курир“, повикувајќи се на извори блиски до истрагата.

Весникот пишува дека белградската полиција  го идентификувала осомничениот за убиството на познатата пејачка, како и неговите помагачи.

Повеќе информации се очекуваат наскоро.

Најчитани вести