вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Полицијата откри девет стебла од марихуана во Скопје

marihuana

Последни вести

Девет стебла од марихуана откриени помеѓу оградата на куќата на четириесетгодишниот Ф.Л. од Скопје и железничка пруга.

Ф.Л. е приведен и задржан и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести