петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Полицијата пронајде марихуана кај битолчанец

marihuana

Последни вести

Кривична за дваесет и едногодишниот Е.Р. од Битола, кај кого полицијата пронашла марихуана.

Во ноември минатата година, од страна полицијата извршила претрес на пријавениот при што е пронајдено едно најлонско пакување со 1,2 грама марихуана.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести