четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Полицијата трага по двајца исчезнати скопјани

полиција

Последни вести

Триесет и три годишниот скопјанец Ј.Х., вчера е пријавен за изчезнат од неговиот брат. Во полициската станица во Чаир тој рекол дека брат му заминал од дома на 22 април и не се вратил.

Вчера е пријавен за исчезнат и 39-годишниот Д.К. од скопското село Сопиште.

МВР соопшти дека презема мерки за пронаоѓање на лицето.

 

Најчитани вести