среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Полициската линија „192“ повторно активна

11489mala

Последни вести

Министерството за внатрешни работи ги информира граѓаните дека e oтстранет технички дефект, бесплатната телефонска линија „192“ е повторно во функција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести