вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Поликлиниката „Јане Сандански“ без вода

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1)

Последни вести

Поради изведување на два водоводни приклучоци со профил ф-100 и 150 милиметри на улица „Владимир Комаров“, без водоснабдување ќе останат корисниците на улиците „Владимир Комаров“, „Коста Новаковиќ“ и поликлиниката „Јане Сандански“ од 08:30 часот па се до изведување на истите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести