понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Попладне можна е појава на град

grad-2-660x495

Поврзани вести

За време на викендот ќе биде нестабилно, во попладневните часови со пороен дожд и грмежи проследени со умерен до засилен ветер. Можна е изолирана појава на град.

Од почетокот на наредната недела ќе настапи постепено стабилизирање на времето.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести