понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

Попладне прекин на сообраќајот кај патот Пресека – Врбјани

pat

Последни вести

На патниот правец А2Е Охрид – Кичево, делница Пресека – Врбјани, денеска попладне од 15 до 16 часот ќе се изведуваат градежни работи со минирање.

Во тој период делницата ќе биде затворена за секаков вид сообраќај, соопшти Автомото сојузот на Македонија

Најчитани вести