вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Поповски: Дали сме свесни какви последици предизвика Заев? (ВИДЕО)

popovski

Последни вести

Деканот на Воената академија Орце Поповски во изјава за ТВ Сител зборува за последиците кои ги предизвика Зоран Заев со објавувањето на податоците на агентото на израелските безбедносни служби.

Најчитани вести