четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Попуштија мостовите на Брегалница, еве каде сообраќајот e во прекин

reka-1

Последни вести

Сообраќајот на пат.правци Кочани – Зрновци и Трботивиште-Разловци е во прекин поради попуштање на мостовите  на р. Брегалница.

Најчитани вести