среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Поранешниот на Северина, Милан Поповиќ со нова девојка?

milan-i-jelena2

Поврзани вести

Милан Поповиќ помина неколку дена на Хвар со атрактивната српска водителка Јелан Кикиќ.Тие биле видени во ексклузивен ресторан, но и на прошетка кога беа уловени од папараците.

„Имајќи предвид дека Јелена води емисија за вино, а јас сум сопственик на лозје во Вршац, разменивме искуства,“ накратко изјавил Милан за српски Блиц.

Од друга страна, Јелена пак низ смеење одговорила дека со Милан се познааваат од поодамна.

„Милан го познавам неколку години. Професионално патував на Хвар. Имам емисија за вино, бевме гости кај хрватски винари. Тие беа неши домаќини, не бевме сами туку во друштво,“ изјавила Јелена.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести