петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Поранешниот сопруг на Гоца Тржан претепан среде Белград

Како што пишуваат српските портали Маринковиќ бил пресретнат од група момчиња кои излегле од автомобил „Бе-ем-ве“ пред една обложувалница во центарот на Белград, и му го скршиле носот

goca

Последни вести

Иван Маринковиќ, поранешен сопруг на српската пејачка Гоца Тржан вчера бил претепан во центарот на Белград, пренесуваат српските медиуми.

Како што пишуваат српските портали Маринковиќ бил пресретнат од група момчиња  кои излегле од автомобил „Бе-ем-ве“ пред една обложувалница во центарот на Белград, и му го скршиле носот.

Гоца и Иван се разведоа пред неколку години, а ја имаат шестгодишната ќерка Лена.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести