вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Порно актерка призна: Со Де Ниро го имав најдобриот секс

deniroooooo

Последни вести

Порно актерка призна- Роберт Де Ниро и бил најдобар љубовник и секогаш ја задоволувал.

– Водевме љубов, не беше тоа само секс. По него, секогаш бев задоволена. Знам дека никогаш нема да запознаам таков маж, раскажува Шармен Синклер, британска порно-актерка.

За аферата со холивудскиот актер Роберт де Ниро (71) таа сама им раскажала на новинарите.

И Де Ниро потвдил дека имал односи со неа, откако во 1998 година тој беше приведен на испитување дека учестувал во проституција.

Неговото име е на списокот на францускиот макро Жан-Пјер Бургис.

– Беше многу внимателен и нежен. Водевме љубов, не беше тоа само секс – изјави Шармен која додаде дека со Де Ниро се гледала дури пет години.

Холивудскиот актер не демантирал дека спиел со неа, додавајќи дека имале секс често, но никогаш не плаќал за тоа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести