сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Последната фотографија од Џорџ Мајкл

george-michael

Последни вести

Последен пат Џорџ Мајкл бил фотографиран во септември, во близина на неговиот дом.

Фотографиран е на вечера со своите пријатели во еден ресторан.

На фотографијата забележливо е дека изгледа уморно  и имал неколку килограми плус.

george-michael-jpg1_-640x426

george-michael-640x426

Најчитани вести