вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 61

Потрагата доби трагичен крај: Исчезнатиот маж најден мртов

stop-policija-lenta-1

Последни вести

Исчезнат маж е пронајден мртот во фаза на рспаѓање.

Во 9 часот и 45 минути во Велес било пријавено дека кај Видин Дол било пронајдено во фаза на распаѓање телото на починатиот Л.М. инаку лице со заостанат психички развој кое на 03.08 годинава беше пријавено за исчезнато.

Увид на местото на настанот извршиле Јавен обвинител и полицијата.

Телото на починатиот 51-годишен маж било предадено на обдукција.

Најчитани вести