вторник, 29 ноември 2016  |  Вести денес: 70

Повреден мотоциклист во Аеродром

До несреќата дошло откако мотоциклистот се судрил со возило „шевролет авео“ со штипски регистерски таблички на булеварот Јане Сандански.

полиција

Последни вести

Повреден е мотоциклист во сообраќајна несреќа што попладнево се случила во населбата Аеродром.

Повредениот веднаш бил однесен во болница,  пренесува „Прес24“.

Најчитани вести