вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Повредено лице со безбол палки

bezbol palki

Поврзани вести

Вчера во 20,45 часот во ГОБ „Св.Наум Охридски“, било донесено повредено лице Ј.Б.(1963) од Скопје, кој бил физички нападнат со безбол палки од страна на две засега непознати лица во маркетот „Папаја“ – три куќи.

СВР-Скопје презема мерки за пронаоѓање на сторителите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести