петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 1

Пожар избувнал во фабрика во охридско

позар1

Последни вести

Пожар избувнал вчера во погон за производство на дрвени врати во село Лескоец, охридско.

Пожароте изгаснат од екипи на ТППЕ.

Во пожарот причинета е поголема материјална штета.

Најчитани вести