понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 28

Пожар пеплоса куќа во Куманово

На улицата „Крсте Мисирков“ во куќата на 64-годишниот Б.Е. избувнал пожар. Според податоците од полицијата, пламените јазици избувнале поради неисправна инсталација.

pozar-ogan

Поврзани вести

Пожарот бил изгаснат од екипа на Територијалната противпожарна единица-Куманово.

Увид извршила екипа од полицијата Куманово.

Најчитани вести