вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Пожар во Кисела Вода, се запалил стан

Според првичните информации, пожарот бил навреме локализиран од пожарникарните екипи.

pozar

Поврзани вести

Пожар избувнал попладнево во скопската населба Кисела Вода кај Рампа, јавува Курир.

Очевдци велат дека избувал пожар во стан.

Според првичните информации, пожарот бил навреме локализиран од пожарникарните екипи, а повеќе информации се најавуваат за подоцна.

Најчитани вести