недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

Пожар во Прилеп: Изгореа четири бараки

пожар

Последни вести

Во пожар што избувнал синоќа околу 03.00 часот во населбата Варош – Прилеп опожарени се четири бараки (социјални), а опожарени биле и две возила кои биле паркирани покрај бараките.

Како што информира МВР, пожарот е изгаснат, а повредени лица нема.

Најчитани вести