сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Пожар во Тетово, хоспитализирани три лица

pozar

Последни вести

Пожар избувнал вчера вечер на улицата „Полог“ во Тетово, при што три лица се хоспитализирани поради вдишување чад.

Пожарот е локализиран од страна на екипа на Територијалната противпожарна единица-Тетово. Увид ќе се врши во текот на денов.

 

Најчитани вести