понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 26

Пожар во Москва, изгореа луксузни автомобили

bentlyy

Последни вести

Пожарот се случил во 6 часот утрото, а помеѓу запалените авомобили имало „бентли“, „ролс ројс“ и „мерцедес“.

На еден паркинг во центарот на Москва вчера изгореле 12 луксузни автомобили, во сопственост на еден човек.

Пожарот се случил во 6 часот утрото, а помеѓу запалените авомобили имало „бентли“, „ролс ројс“ и „мерцедес“.

Полицијата не ја исклучува можноста пожарот да бил подметнат.

Најчитани вести