среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пожар во скопскиот ресторан К’смет

spanija, pozar

Поврзани вести

Пожар избувнал во скопскиот ресторан К’смет кој се наоѓа на иловата „50 Дивизија“.

Пожарот избувнал околу 2:30 часот од засега непознати причини, но истиот бил локализиран. Во пожарот нема повредени лица.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести